Żłobek

OFF

Nasz żłobek oferuje i zapewnia doskonałą opiekę nad małymi dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Pragniemy stwarzać dzieciom takie warunki aby czuły się u nas bezpieczne, ale również swobodne i szczęśliwe, zaś rodzicom chcemy dać świadomość, że ich pociechy są pod fachową i profesjonalną opieką.

Sala, w której każdego dnia przebywają nasze maluchy, jest jasna, duża, dobrze wyposażona i estetyczna. Jest dostosowana do potrzeb i możliwości dzieci, a kolorystyka, dekoracje i wyposażenie wnętrza stymuluje ich prawidłowy rozwój.

Personel opiekujący się dziećmi posiada pełne kwalifikacje. Są to osoby, które cechuje ciepło, wrażliwość, cierpliwość i zrozumienie potrzeb małego człowieka. Panie opiekunki łatwo nawiązują kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami.

Wszystko to sprawia, że powierzone nam pociechy mają zapewnione poczucie bezpieczeństwa, budują zaufanie do otaczającego świata oraz uczą  się prawidłowych relacji emocjonalnych. Dzieci stopniowo wprowadzane są w świat samodzielnego poruszania się, jedzenia oraz higieny. Obserwując inne dzieci uczą się zachowań w grupie zdobywają nowe doświadczenia.

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30.