Kartki Wielkanocne „Sportowców”

16 kwietnia w grupie V „Sportowcy” odbyły się niecodzienne zajęcia. Przedszkolaki chciały przygotować kartki wielkanocne dla swoich rodzin, dlatego nasza koleżanka Lenka przyniosła tego dnia potrzebne materiały: kolorowe skrawki papierów, świąteczne napisy, wykrojniki, tekturowe kurczaki, brylanciki i wiele innych ozdób potrzebnych do stworzenia pięknych kartek. Lenka nie tylko dostarczyła nam potrzebne materiały, ale jak się okazało była doskonałą instruktorką :) Doradzała, pomagała swoim kolegom i koleżankom.
Sportowcy świetnie się bawili i kreatywnie spędzili czas tworząc urocze kartki wielkanocne według własnych pomysłów. Wyczarowane kartki dzieci zabrały do domów aby obdarować nimi swoich rodziców. Jak się okazało Lenka swój talent odziedziczyła po mamie, która na co dzień wykonuje okolicznościowe kartki oraz inne rękodzieła. Materiały wykorzystane w pracach Lenka także „zdobyła” od swojej mamy. Dziękujemy zatem pani Magdalenie Chaleckiej za dostarczenie nam różnych materiałów oraz Lence za prowadzenie „mini warsztatów”.

Autorem wpisu jest , utworzono: 16 kwietnia 2014 o 15:28
  • Magdalena Ch pisze:

    Jestem pod ogromnym wrażeniem :) Dopiero teraz zobaczyłam ten wpis.
    Brawo dzieciaki, brawo Lenusiu. Jestem z Ciebie dumna. Kiedyś musimy powtórzyć takie warsztaty wspólnie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>