Namaluj świat przez okno OKNOPLAST

W lipcu do naszego przedszkola uczęszczały dzieci na półkolonię, dlatego wzięliśmy udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez firmę OKNOPLAST. Jak się okazało przedszkolaki na wakacjach nie tylko odpoczywają, bawią się ale także uwielbiają tworzyć piękne prace.  W konkursie wzięło bowiem udział ponad czterdzieści prac. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni dzieci, a także kształtowanie wśród nich pozytywnego wizerunku postrzegania świata. Tematyka prac plastycznych dotyczyła  świata widzianego przez dziecko przez okno Oknoplastu. Z naszego przedszkola w konkursie wzięło udział siedmioro dzieci, które przygotowały piękne prace pod okiem
pani Teresy Nogaj i pani Jolanty Chrobak.

Laureatów konkursu organizowanego pod patronatem burmistrza Brzozowa – Józefa Rzepki oraz OKNOPLAST Sp. z o.o. poznaliśmy podczas obchodów Dni Brzozowa. Dzieci były bardzo zadowolone. Każde z nich otrzymało pamiątkowy dyplom, natomiast wyróżnione dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Burmistrza Brzozowa i Firmę Oknoplast.

Autorem wpisu jest , utworzono: 4 September 2012 o 10:18

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *