Spotkanie z policjantem

Nasze przedszkole odwiedzili dzisiaj wyjątkowi goście. Na spotkanie z przedszkolakami przybyli bowiem aspirant sztabowy pan Kazimierz Barański oraz młodsza aspirant pani Anna Karaś, którzy w ramach prowadzonego w naszym przedszkolu programu “Baw się i żyj bezpiecznie” spotkali się z dziećmi. Najpierw wszystkie dzieci wysłuchały programu artystycznego przedstawionego przez dzieci z oddziału VI “Odkrywcy” pt.: „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Była to jednocześnie okazja dla policjantów do   przypomnienia dzieciom o tym jak należy zachowywać się na drodze i o czym szczególnie małe dzieci powinny pamiętać.
Tradycyjnie już, pan Kazimierz Barański obdarował dzieciaki słodyczami, przekazał im odblaski oraz pluszowe pancerniki, które mają przypominać o konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodach.

Więcej zdjęć znajduje się na stronie:

http://brzozowiana.pl/gm-brzozow/item/499-policjanci-na-spotkaniu-w-brzozowskim-przedszkolu-nr-1.html

Autorem wpisu jest , utworzono: 21 September 2012 o 22:59

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *