Spektakl „W krainie króla Lwa”

Dnia 7 lutego dzieci z naszego przedszkola udały się na do brzozowskiego kina „Sokół” na spektakl teatralny pt. „W krainie króla Lwa”, w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego z Karkowa.

Jest to wzruszająca, a zarazem bardzo intersująca i zabawna historia oparta ma motywach animowanego filmu o Królu Lwie. Cała sceneria, egzotyczne stroje, maski, przeniosła widzów w świat afrykańskiej sawanny pełnej zwierząt tj. lwy, małpy, hieny. Opowieść ta pokazuje wiele wartości: miłość, dobroć, odwagę. Ukazuje, iż dobro, męstwo, pomoc drugiemu zawsze zwyciężą, a chęć władzy niszczy wszystko na swojej drodze.

Spektakl bardzo podobał się naszym przedszkolakom, z zaciekawieniem czekali na rozwój sytuacji. Na koniec dzieci nagrodziły aktorów brawami.

M.Filip

Autorem wpisu jest , utworzono: 7 lutego 2020 o 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>