Dzień Babci i Dziadka w SPORTOWCACH

„Powiedz Babciu, Powiedz Dziadku, powiedz mi

Kto za Wami tęskni i kto o Was śni.

Bardzo kocham Was ja o tym wiem,

 jeszcze chwila i znów przytulimy się…”

Dnia 6 lutego 2020 roku w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Brzozowie miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez grupę „Sportowców”. Na to wspaniałe i radosne spotkanie do naszej placówki przybyło wiele Dziadków, którzy z uśmiechem na twarzy i łzą w oku oglądali występ swoich wnucząt.

Na początku wszystkich gości przywitała Pani Dyrektor Magdalena Sobota. Przedszkolaki przestawili występ artystyczny, w którym nie mogło zabraknąć wierszy, tańców oraz piosenek. Dzieci odegrały także dwa skecze tj. „Dziadek i chora noga” oraz „Cztery babcie”. Scenki te były bardzo humorystyczne, dlatego też bardzo podobały się naszym seniorom. Na koniec „Sportowcy” złożyli swoim Babciom i Dziadkom piękne życzenia oraz podziękowania. Wręczyli im również laurki, a także upominki, które wcześniej przygotowali w sali.

Ta niezwykła uroczystość dała wszystkim jej uczestnikom wiele radości. Spotkanie to pokazało jak ważni dla naszych przedszkolaków są Dziadkowe, ale też i sami wnuczęta dla Babć i Dziadków.

Niech nam żyją Babcie i Dziadkowie, niech Wam zawsze dopisuje zdrowie.

Pomysłów na życie niech nie brakuje, a pogoda ducha zawsze dopisuje!

Teresa Nogaj

Maria Filip

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 1718

Autorem wpisu jest , utworzono: 6 February 2020 o 21:30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *