Wizyta Mikołaja w przedszkolu

 

                  Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni  przez dzieci w roku.

            Dnia 5 grudnia od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały miłego gościa  nasłuchując radosnego okrzyku “ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań. Jak co roku Mikołaj przybył do naszych dzieci z bogatymi prezentami, by sprawić uśmiech na ich twarzach, nie wyróżniając nikogo, każdy dostał taki sam prezent. Z ogromnym podekscytowaniem nasz gość został przywitany przez dzieci oraz Panią dyrektor Magdalenę Sobotę, a następnie zaproszony został do obejrzenia części artystycznej na jego cześć.

             Następnie głos zabrały dzieci z oddziału “Pszczółki”, które przygotowały piękny występ złożony z recytacji wierszy, piosenek, i tańców pod opieką wychowawczyń: Agnieszki Sowy i Katarzyny Cwynar.Wszyscy zgromadzeni na uroczystości z zachwytem obserwowali występy przedszkolaków. Śmiechu i radości było wiele.

             Po części artystycznej Mikołaj przywitał się ze wszystkimi dziećmi oraz upewnił się czy aby na pewno były grzeczne. Następnie wręczył wszystkim dzieciakom prezenty i pozował do wspólnych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście.

Mikołaj żegnając się z dziećmi obiecał, że na pewno wróci do nas za rok z workiem pełnym prezentów.

 

 

DSC_0493DSC_0488 DSC_0514DSC_0510DSC_0508DSC_0503DSC_0528DSC_0541DSC_0579DSC_0639DSC_0691DSC_0743DSC_0803DSC_0795

Autorem wpisu jest , utworzono: 8 December 2019 o 17:08

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *