,,Jaś i Małgosia’’ w naszym przedszkolu

Dnia 29 listopada w naszym przedszkolu wystawiona została bajka pt. ,,Jaś i Małgosia’’. Przedstawienie to było częścią comiesięcznego cyklu ,,nauczyciele dzieciom’, który skierowany jest do dwóch najmłodszych grup w naszym przedszkolu .

W rolę aktorów wcieliła się cała kadra pedagogiczna z ,,Krasnali’’ i ,,Smerfów’’. Na scenie nie mogło zabraknąć naszych najmłodszych przedszkolaków, którzy z wielkim zaangażowaniem wcielili się w rolę różnych zwierzątek. Były to: wiewiórka, owieczka, sowa, ślimak, zajączek, jeż, lis i myszka. Nasze najmłodsze przedszkolaki są coraz odważniejsze i coraz bardziej obyte ze sceną, co doskonale udowodniły podczas przedstawienia odgrywając swoje role i biorąc udział w zabawach tanecznych. Na występ zaproszone zostały również dzieci ze starszych grup, które z wielką ciekawością oglądały występ swoich młodszych kolegów.

Bajka, która została pokazana w sposób humorystyczny bardzo spodobała się widowni, która obejrzała ją z wielkim zaciekawieniem. Dzieci jeszcze raz przekonały się, że dobro zawsze zwycięża. Przedstawienie uświetniły tańcem dzieci z kółka tanecznego. Na koniec naszego spotkania na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Przedszkolaki z niecierpliwością czekają już na następny występ z cyklu ,,nauczyciele dzieciom’’, by zobaczyć w nowych rolach swoich nauczycieli i najmłodszych kolegów.

Anna Szajnowska-Jajko

Łucja Glazer

Anna Bober

Dorota Kula

1 2 3 4 5 (2) 5 6 7 8 9 10

Autorem wpisu jest , utworzono: 2 grudnia 2019 o 22:44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>