SMERFY poznają zawody swoich rodziców.

Dnia 26 listopada 2019 r. przedszkolaki z grupy II SMERFY wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do Humnisk do Zajazdu Pod Lipą Jej celem było poznanie miejsca pracy jednego z rodziców – zapoznanie z zawodem wykonywanym przez mamę Szymka, poznanie zawodów hotelarz, kucharz, kelner. Dzieci zwiedziły część restauracyjną, kuchnię i hotel.

Przedszkolaki nigdy nie były w restauracyjnej kuchni, dlatego z wielkim zainteresowaniem słuchały i przyglądały się pracy kucharzy w tym zakładzie. Obserwowały wyrób pizzy od podstaw do uzyskania ostatecznego efektu. Miały możliwość samemu nałożyć sos pomidorowy i rozetrzeć go na przygotowanym cieście. Wszyscy zostali poczęstowani pysznymi pizzami i soczkami. Wspaniała atmosfera podczas pobytu w Zajeździe Pod Lipą udzieliła się wszystkim. Dzieci czuły się swobodnie, ale też potrafiły się odpowiednio zachować. Wyjazd był bardzo udany, co widać było po zadowolonych minach oraz wypowiedziach dzieci.

Podczas spotkania mama Szymka przeczytała bajkę „Wilk i siedem koźlątek” w ramach akcji Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato. Dzieci słuchały jej z wielkim zainteresowaniem.

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce pani Barbary Matus (babci Szymka) oraz bardzo dziękujemy mamusi Szymka pani Radosławie Skubisz za serdeczne przyjęcie, poczęstunek, gościnność oraz prezenty.

DZIĘKUJEMY!

Dorota Kula

Anna Bober

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

Autorem wpisu jest , utworzono: 27 listopada 2019 o 21:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>