Pożegnanie Starszaków oraz uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Dnia 19 czerwca 2019 roku odbyło się pożegnanie przedszkolaków z grypy V i VI, jak i uroczystość związana z zakończeniem roku przedszkolnego. Spotkanie to rozpoczęła Pani Dyrektor Magdalena Sobota, która przywitała społeczność przedszkolną oraz zaproszonych gości.

Starszych kolegów i koleżanki wybierających się od września do szkoły podstawowej pożegnały dzieci z grupy „Odkrywców” występując w montażu słowno-muzycznym. Przedszkolaki pięknie powiedziały wiersze, jak również zaśpiewały i zatańczyły swym przyjaciołom, życząc im wszystkiego, co najlepsze w nowej szkole. Przekazały także swoim kolegom wiele wakacyjnych rad tak, aby bezpiecznie spędzili wolny czas i nabrali sił do pracy w nowym roku szkolnym. Następnie straszki z zerówek, poprzez wiersze i wspólny śpiew pożegnały się z dziećmi z młodszych grup. Złożyły także serdeczne podziękowania swym wychowawczyniom, jak i pracownikom przedszkola, dziękując im za trud i wszelką pomoc, ale przede wszystkim za codzienny uśmiech i troskę.

Na koniec uroczystości rodzice starszaków także złożyli podziękowania Pani Dyrektor oraz Paniom Wychowawczyniom obydwu grup. Spotkanie to, mimo, że było pożegnaniem odbyło się w miłej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Kochane Starszaki!

Na dalszą drogę życia weźcie czarodziejskie te słowa: „Proszę”, „Dziękuję”, „Przepraszam”, niech każdy w sercu je zachowa. „Dzień dobry” i „Do widzenia” niech obce wam nie będzie. Dzieciństwa dni w przedszkolu pamiętajcie zawsze i wszędzie!

Teresa Nogaj

Anna Szajnowska-Jajko

Anna Bober

Łucja Glazer

Maria Filip

 

Autorem wpisu jest , utworzono: 26 czerwca 2019 o 01:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>