Sukcesy plastyczne Przedszkolaków

Koniec roku szkolnego stał się okazją do podsumowania udziału dzieci w konkursach plastycznych, czyli wręczenia dyplomów, nagród oraz złożenia gratulacji. 18 czerwca z rąk pani dyrektor Magdaleny Soboty bardzo liczna grupa naszych przedszkolaków otrzymała pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Okolicznościowe podziękowania za przygotowanie z  najmłodszymi prac plastycznych otrzymali również ich wychowawcy.

W II półroczu bieżącego roku szkolnego dzieci wzięły udział w następujących konkursach plastycznych:

1. 18 Konkurs Plastyczny ,,Maluchy Malują” zorganizowany przez Osiedlowy Dom Kultury ,, Gagatek”w Sanoku - Wiktor Gazdowicz, Alicja Zarych, Emilia Pięciak, Klaudia Dobosz, Maja Sowińska, Adam Sokulski, Lena Owoc, Marianna Bieńczak, Bartosz Piotrowski, Milena Sieniawska, Alicja Filip, Milena Wojtuń, Julia Czuba, Jan Haduch, Anna Skoczek, Malwina Wolak, Małgorzata Haduch, Przemysław Rogula, Maria Perhon, Aisha Kumar, Maja Obłój, Anna Malik, Anna Czech, Piotr Janiszkiewicz, Martyna Florek, Aleksandra Matus, Amelia Sowińska.

Wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Krzewicka, Julia Kruczek, Julia Sobota.

Opiekunami były panie: Dorota Kula, Monika Marszałek- Rychlicka, Anna Lasko, Alicja Byczyńska, Maria Filip, Anna Bober, Teresa Nogaj, Anna Szajnowska- Jajko .

2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja Wymarzona Złota Rybka” zorganizowany przez Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej - Maria Szarek, Antoni Wojtowicz, Miłosz Banach, Aleksander Niemiec, Łukasz  Garbiński , Antoni Kędra, Zuzanna Skubisz, Helena Halka, Kaya Barabasz, Karnasiewicz Emilia, Anna Skoczek, Julia Czuba, Filip Jarzyński, Jan Haduch, Małgorzata Haduch, Kuba Piegdoń, Lena Serwańska, Klaudia Magoń, Szymon Leśniak, Adam Gazdowicz, Aleksandra Matus, Julia Sobota, Maja Obłój, Anna Malik, Anna Czech, Lilianna Wojdanowska, Hanna Glazer, Zuzanna Krzewicka, Piotr Janiszkiewicz, Bartosz Fiedeń, Julia Kruczek, Amelia Sowińska, Marcin Draguła, Aleksander Łyszczarz, Patrycja Such.

Opiekunami były panie: Dorota Kula, Monika Marszałek- Rychlicka, Maria Filip, Anna Lasko, Alicja Byczyńska, Anna Bober, Anna Szajnowska- Jajko, Teresa Nogaj, Joanna Wójcik.

Miłą niespodzianką przygotowaną przez organizatorów konkursu dla wszystkich uczestników był bezpłatny bilet wstępu do ,, Muzeum Złotej Rybki”.

3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Wielkanocny obrazek w niebieskiej ramce” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 3 w Wadowicach – Aleksandra Matus, Piotr Janiszkiewicz, Maja Szmyd, Kamila Marańska, Małgorzata Haduch, Julia Czuba, Malwina Wolak, Szymon Zaremba, Michał Chudzikiewicz, Szczepan Górniak.

III miejsce zajęła Anna Malik, wyróżnienia otrzymały: Amelia Sowińska, Julia Kruczek, Blanka Fil, Jan Haduch.

Opiekunami były panie: Teresa Nogaj, Anna Bober, Anna Lasko, Maria Filip, Łucja Glazer.

 4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Ozdoba Wielkanocna” zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Tęczowego Misia w Szydłowcu – Antonina Brodawka, Michał Ścibor, Jagoda Podczaszy.

Opiekunami były panie: Anna Lasko, Dorota Kula, Agnieszka Sowa.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za przygotowanie prac i już dzisiaj zachęcamy do jeszcze bardziej twórczej pracy w nowym roku szkolnym.

Anna Lasko

Teresa Nogaj

123464664519_2288250368103402_6170061455207956480_n64846927_1146185895581392_484640553447718912_n64911758_882047832152013_5191397128965980160_n

Autorem wpisu jest , utworzono: 26 czerwca 2019 o 01:02

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>