Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej w Brzozowie.

W dniu 17.06.2019 r. w ramach współpracy z placówkami oświatowymi, do naszego przedszkola zostali zaproszeni starsi koledzy i koleżanki wraz ze swoimi nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Brzozowie. Wszyscy goście zebrali się w sali teatralnej, gdzie obejrzeli inscenizację pt. „Little Red Riding Hood”. Dzieci z grupy VI „Motylki”, bardzo starały się, aby występ spodobał się widzom. Już po raz kolejny mali artyści zaprezentowali się bardzo ładnie. Piękna gra aktorska, płynna wymowa w języku angielskim, znana i lubiana baśń przeniosła widownię do bajkowych czasów. Stroje i zmieniająca się dekoracja na teatralnej scenie ułatwiły emocjonalne przeżycie oraz zapamiętanie morału bajki.

 Po występie nadszedł czas na sprawdzenie znajomości słów i zwrotów, jakie pojawiły się w spektaklu. Uczniowie świetnie poradzili sobie z tym zadaniem i doskonale odpowiadali na zadawane pytania. Następnie mieli okazję, aby zobaczyć, a niektórzy przypomnieć sobie, jak wyglądają sale przedszkolne, co się w nich znajduje, mogli porozmawiać z młodszymi kolegami i koleżankami. Dużo radości, zarówno przedszkolakom jak i gościom, sprawiły zabawy integracyjne. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „Butterfly”, którą dzieci pamiętały z czasów, gdy chodziły do naszego przedszkola oraz zatańczyliśmy taniec do piosenki „Banana”.

Wszystkim przybyłym gościom bardzo podobało się przedstawienie, a słowa uznania i gratulacje były kierowane zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów.Tego dnia cały czas panowała miła, radosna atmosfera, a dzieci jeszcze długo po wyjściu kolegów, dzieliły się wrażeniami ze spotkania.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i obejrzenie występu.

T. Nogaj

A.  Szajnowska – Jajko

 

Autorem wpisu jest , utworzono: 26 czerwca 2019 o 00:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>