UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO – POŻEGNANIE STARSZAKÓW –

IMG_449022 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.

Na początku spotkania głos zabrała pani dyrektor, która powitała  zebranych gości. Następnie wystąpiły dzieci z grupy ,,Motylki”.  Zaśpiewały piosenki a wierszykami pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz dały dobre rady na wakacje wszystkim zebranym dzieciom. Po wysłuchaniu wierszy i piosenek przygotowanych przez młodszych kolegów przyszedł czas na występ 6-latków ,,Sportowców”. Starszaki prezentowały swoje umiejętności artystyczne i recytatorskie po raz ostatni na naszej przedszkolnej scenie. W swoim występie podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za naukę i dobrą opiekę. Pożegnały się również z koleżankami i kolegami z przedszkola.

Po występach wszystkie dzieci odchodzące z naszego przedszkola otrzymały dyplomy, nagrody i słodki upominek. Nadszedł również czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz naszej placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplom ,,Podziękowania” lub ,,Przyjaciel Przedszkola”.

Kochanym dzieciom opuszczającym progi naszego przedszkola życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji, wielu sukcesów i spełnienia marzeń !

M.Fiedeń

IMG_4724IMG_4551 IMG_4553 IMG_4561 IMG_4567IMG_4583 IMG_4592 IMG_4609 IMG_4667IMG_4690 IMG_4689IMG_4676 IMG_4673

 

Autorem wpisu jest , utworzono: 30 June 2018 o 16:59

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *