Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych

 Najmłodsze dzieci już od samego początku są obdarowywane ogromem prezentów, od rodziców, cioć oraz dziadków, na pewno bardzo potrzebnych oraz takich, które stymulują ich rozwój, ucząc poznawania świata.

We wtorkowe przedpołudnie w żłobku pojawił się Mikołaj. Dzieci na tę wizytę były długo przygotowywane, bo to pierwszy nieznany gość, który odwiedził nasze pociechy. To spotkanie miało na celu połączenie tradycji z oswojeniem najmłodszych z postacią Mikołaja.

Niektóre dzieci po raz pierwszy w życiu widziały żywego Mikołaja, więc nie ma się co dziwić, że mogły reagować w sposób dla ciebie najbardziej znany. Mniej lub bardziej odważnym krokiem podchodziły do Szacownego Gościa, który obdarowywał wszystkich prezentami, dzieci zaś zaśpiewały mu piosenkę w języku angielskim, a następnie wszyscy zapozowali do pamiątkowego zdjęcia.

Nieliczne dzieci wtuliły się w ramiona swoich opiekunek, gdzie czuły się bezpiecznie. Mimo wszystko prezenty wynagrodziły zgromadzone emocje.

Wizyta była krótka, lecz bardzo potrzebna.

Mikołaju, do zobaczenia za rok!!!

M. Sobota

DSC_7034 DSC_7048 DSC_7052 DSC_7067

Kategorie: Żłobek
Autorem wpisu jest , utworzono: 11 grudnia 2017 o 11:25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>